To takie proste!
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Unii Europejskiej w Choczewie
Strona głowna  /  Aktualności
Witamy na stronie naszego przedszkola!
Aktualności

11 listopada to znamienna data dla każdego Polaka. Szczególnie dla tych najmłodszych Polaków, którzy tego dnia otrzymali z rąk Prezydenta RP podziękowania za udział w międzynarodowym projekcie „Piękna Nasza Polska Cała” koordynowanym w ZS-P w Choczewie przez p. Katarzynę Kwiatkowską i p. Magdalenę Klabacha-Lica. Czynny udział i realizacji 20 zadań podjęły się przedszkolaki oraz dzieci z klas 0a, 0b, 0c pod okiem wychowawczyń oraz we współpracy z rodzicami i środowiskiem lokalnym.

data dodania: 2019-11-24 21:50:36

8 listopada przedszkolaki wzięły udział w apelu zorganizowanym przez uczniów ZS-P w Choczewie. Zauroczeni muzyką, ruchem scenicznym, kostiumami dzieci wsłuchiwały się w piękny przekaz o historii kraju. Teraz już wiedzą, co to jest niepodległość.. to polski dom, polska szkoła..

Tego dnia reprezentowały także placówkę w pięknej akcji "Szkoła do hymnu".

data dodania: 2019-11-24 21:45:26

Jesień powitalismy radośnie. 2 września wybraliśmy się do Gościęcina, by świętować Dzień Pieczonego Zmieniaka. Pani Ania Szafoni przywitała nas ciepłym ciastem i życzliwością.

Dzieci przygotowały ziemniaczki do pieczenia i wzięły udział w "kartoflanych zawodach": szukały pochowanych ziemniaczków, rzucały nimi do celu, turlały je za pomoca drążków. Spędziły miło czas na placu zabaw. Gdy ziemniaczki się upiekły - zjadły je z apetytem. Czas w gospodarstwie p. Ani szybko leciał, było miło i szkoda było wracać do przedszkola. Na szczęście wracaliśmy szczęśliwi i radośni.

Jeszcze raz dziękujemy p. Ani za gościnę.

data dodania: 2019-11-24 21:36:16

Zajęcia adaptacyjne dla dzieci przyjetych do przedszkola na rok 2019/2020

odbywać sie będą w dniach 26-30.08.2019r. w godz. 9:00-12:00

ps. W tym czasie dzieci pozostają w przedszkolu pod opieką rodziców.

Prosimy o kapcie na zmianę :)

Zachęcamy do zapoznania się z broszurami informacyjnymi na temat adaptacji i podstawy programowej wychowania przedszkolnego.

Broszury są dostepne w przedszkolu lub do pobrania poniżej

data dodania: 2019-08-25 21:59:33

Miło jest nam poinformować, że w maju w naszej placówce zostanie wdrożony projekt edukacyjno - terapetuczny "Eduprzedszkolak"

Pierwsze wrażenia po otwarciu kartonów zobaczą Państwo w galerii ;) i naszej stronie fb

data dodania: 2019-05-15 21:11:36

Drodzy Rodzice

Miło nam poinformować, że nasza placówka będzie realizować dwa międzynarodowe projekty "Mały Miś w świecie wielkiej literatury" oraz "Piękna Polska Nasza Cała" oraz projekt autorski "8 dni w podróży" współfinansowany przez Fundację KGHM Polska Miedź.

Dziękujemy za zainteresowanie i liczymy na Państwa współpracę oraz zangażowaniem celem realizacji interesujących zadań.

Zmisiowane i Zakochane w Polsce nauczycielki :)

data dodania: 2018-09-12 22:16:04

Za nami pierwsze dni adaptacyjne dla dzieci i ich rodziców.

Dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne.

W związku z zainteresowaniem i licznymi pytaniami zamieszczamy na stronie broszury informacyjne dotyczące pobytu dziecka w przedszkolu i podstawy programowej wychowania przedszkolnego. Ulotki będą dostępne także w placówce.

Informacje o wyprawce pojawią sie na początku września, gdy będzie podział na grupy.

Podstawa programowa wychowania przedszkolnego:

Kilka słów dla zatroskanych rodziców:

data dodania: 2018-08-28 21:39:15

Trwa rekrutacja do naszego przedszkola

Zapraszamy!!!

W przedszkolu znajduje się lista dzieci przyjetych do przedszkola na rok szkolny 2017/2018.

WOLNRE MIEJSCA!!!

Chcesz zapiać do naszej placówki swoje dziecko?

Jeszcze w kwietniu odbędzie się rekrutacja uzupełniająca.

ZAPRASZAMY!!!

Wszelkie informacje i dokumenty znajdą Państwo na stronach internetowych

szkoły www.szkola-choczewo.pl

i przedszkola w zakładce ZAPISY

Zapraszamy do zapoznania się z relacjami i wydarzeniami publikowanymi na naszych stronach.

Zapewniamy dzieciom

wszechstronny rozwój, rodzinną atmosferę i radosne dni spędzone w przedszkolu.

data dodania: 2017-03-20 11:40:23

Szanowni Państwo,
Chcielibyśmy Państwa oficjalnie poinformować, że Państwa przedszkole zrealizowało wszystkie zadania konkursowe i otrzymało patronat programu "Mamo, Tato, wolę wodę!". Wyróżnienie to jest potwierdzeniem najwyższych standardów opieki i edukacji w placówce.
Zdobycie patronatu jest równoznaczne z zakwalifikowaniem Państwa przedszkola do drugiego etapu konkursu. Zadaniem konkursowym będzie przygotowanie i przeprowadzenie w okresie od 1 lutego do 31 maja 2013 roku najbardziej innowacyjnego działania wsród społeczności przedszkolnej związanego z kształtowaniem nawyku picia wody.
Chcielibyśmy podziękować Państwu za udział w programie "Mamo, Tato, wolę wodę!" oraz zaangażowanie w promowanie wśród dzieci zdrowych nawyków żywieniowych.
Zachęcamy też do udziału w drugim etapie konkursu, gdyż na zwycięskie przedszkola czekają atrakcyjne nagrody - multimedialne zestawy edukacyjne. Szczegółowe informacje na temat wymagań konkursowych znajdą Państwo w regulaminie oraz na profilu przedszkola.
Z poważaniem: Organizatorzy programu "Mamo, Tato, wolę wodę!"
data dodania: 2013-01-27 12:41:13

Drodzy Rodzice! Miło jest nam poinformować, że Samorządowe Przedszkole w Choczewie ma swoją stronę internetową. Zapraszamy Was do częstych odwiedzin naszej strony, na której znajdzie bieżące informacje oraz relacje z wydarzeń i imprez przedszkolnych.
komentarzy: (1)
data dodania: 2013-01-04 16:21:05