To takie proste!
Strona głowna  /  Wydarzenia
Witamy w dziale wydarzenia
Archiwum wydarzeń
Podczas tegorocznych uroczystości z okazji "Dnia Babci i Dziadka"- dziadkowie mieli okazję obejrzeć w przedszkolu galerię prac konkursowych. Przedszkolaki stworzyły indywidualne prace plastyczne na konkurs "Z babcią i dziadkiem" organiozwanym przez Radę Rodziców i p. Magdalenę Klabacha-Lica. W swoich pracach dzieci przedstawiły zwykłe, codzienne czyności wykonywane z dziadkami, które sprawiają im ogromną radość. Tak więc dowiedzieliśmy sie, że wnuki lubią pomagać dziadkom w pracach gospodarczych, dziewczynki z babciami gotują, czytają książki, chodzą na spacer. Wszystkie prace wzbudzały zachwyt i uznanie. Dlatego jury w składzie: p. Renata Banaś- dyrektor Samorzadowego Przedszkola i p. Dorota Bianga- Grabińska nie miały łatwego zadania. Uznały, że wszystkie dzieci zasłużyły na dyplom i nagrodę. Postanowiły także nagrodzić przedstawicieli z każdej grupy wiekowej. Dodatkowym upoimnkiem cieszyli się: Dominik Ł., Bartek N., Marek L., Błażej P., Karolina G.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy dzieciom, które wzięły udział w konkursie!

M.L.
komentarzy: (0)